İnsülin Direnci

25 Nisan Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

25 Nisan Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

Alınan tedbirlerin her geçen gün meyvelerini daha belirgin vermeye başladığı Türkiye’de günlük korona vakaları ve ölümlerinin oranları düşüş göstermeye devam ediyor.24 nisan türkiye günlük koronavirüs tablosu

Son 24 saate yapılan test sayısı 38.308 olurken vaka sayısında gözle görülür bir düşüş yaşandı ve bugünkü vaka sayısı 2.861 olarak gerçekleşti. Gün içerisinde hayatını kaybedenlerin sayısı düne oranla düşüşte olmasına rağmen 106 insanımız hayatını kaybetti. Son 24 saat içerisinde iyileşen hasta sayılarına bakıldığında ise 3.845 olarak gerçekleştiğini görüyoruz.

Bugünkü iyileşen hasta sayısına ayrı bir paragraf açmak gerekiyor zira bu durum aslında tanı ve tedavide oldukça iyi durumda olduğumuzu gösteriyor. Ülke olarak sıkı tedbirleri almaya devam ettiğimiz sürece çok daha iyi günlerin bizi beklediğini söyleyebilirim.

Yorumlar
  1. Siyasete Dair dedi ki:

    Türkiye pandemi ile mücadele kapsamında çok iyi bir yönetime sahip. İngiltere, İspanya, İtalya hatta Amerika bile Türkiye’den gelecek yardımlar ile geçiniyor. Sağlık konusunda yapılan yatırımlar ve üzerine sağlam önlemler ile pandemiyi çok iyi bir şekilde yönetiyoruz. Amerika’da geçen haftalara kadar ambulans çağırmanın bedeli 1 k dolardan başlıyordu daha yeni kaldırdılar o ücreti. Böyle devam edersek Haziran’da bu tabloya gerek kalmayacak.

  2. Yazılım Dizini dedi ki:

    Nisan başından bugüne kadarki tabloya bakıldığında ülkemizde koronavirüs ile mücadele gayet iyi gidiyor diyebiliriz, vaka sayısı diğer ülkelerde ikiye katlanırken bizdeki oran artış olmadan aynı seviyede korunabildi. Detaylı bilgilendirme için teşekkürler.